Jelentkezés a Rácz Aladár Zeneiskolába

A jelentkezési lap letölthető IDE kattintva

Tisztelt Szülők!

A fennálló járványhelyzet következtében hagyományos értelemben vett felvételit iskolánk idén nem tud tartani. Tisztelettel kérjük, amennyiben szeretné, hogy gyermeke zeneiskolánkba járjon a 2020/2021. tanévre, kérem a mellékelt jelentkezési lapot maradéktalanul kitölteni, és azt szkennelve küldje el 2020. május 15-ig az info@razeneiskola.hu e-mail címre.

Amennyiben nincs lehetősége szkennelésre, kérem személyesen letenni a kitöltött jelentkezési lapot a zeneiskola portáján munkanapokon 12 és 16 óra között. Felhívom a figyelmet, hogy a jelentkezési lap maradéktalan kitöltése sem jelenti automatikusan, hogy gyermeke felvételt nyert a zeneiskolánkba. Az iskolavezetés fenntartja a jogot, hogy a jelentkezők esetleges nagy létszáma miatt bizonyos kritérium alapján történjen a felvételt nyert növendékek kiválasztása (pl: hangfelvétel utólagos bekérése a szülőtől, amin a gyerek zenei produkciót ad elő).

Az alábbi hangszerekre lehet felvételt nyerni a most általános iskola 2. osztályos, valamint idősebb növendékeknek:

• furulya,
  • népi furulya,
  • magánének,
  • grafika-festészet

Az alábbi szakra javasolt a jelenleg nagycsoportos és általános iskola 1. osztályba járó gyerek felvétele:

• előképző szolfézs

Várjuk minden zene iránt érdeklődő gyermek jelentkezését zeneiskolánkba!

Budapest, 2020. április 15.
Zólyomi Árpád Balázs s.k
Intézményvezető